Tatili bitmiyor

Tatili bitmiyor

İle paylaş:


Kanal 7 ekranlarının günlük dizi filmi Elif’in güzel oyuncusu Seyda Bayram, tatilin tadını en çok çıkaranların başında geliyor.

Tatili bitmiyorBahçeşehir üniversitesi uluslar arası ticaret bölümü 3. Sınıfı başarıyla bitiren ve dizi seti ile okulu arasında sezon boyunca mekik dokuyan Seyda Bayram “Doğa beni güçlendiriyor, arındırıyor. Bizleri tüketen şehrin kargaşasından kaçarak, doğayla iç içe bir tatili seçtim. Yeni sezona bomba gibi döneceğim. Ne iş yaparsam yapayım benim için önemlidir. Okulum ile yürüttüğüm oyunculuğu ekranların önemli bir yapımı Elif kadrosunda sürdürüyorsam sorumluluğumu da biliyorum, demektir. Okulumla birlikte oyunculuğu da yürütmek beni yorsa da keyif oluyor. Her geçen yıl dizimizin ivmesinin yükselmesi de ayrı gurur veriyor” dedi.

Elif isimli günlük dizi ile dikkatleri üzerine toplayan Seyda Bayram, Antalya’da başladığı tatilini, Ege bölgesinin doğal güzellikleri arasında sürdürürken son haftasını İtalya’da geçirmeyi planlıyor. Elif isimli günlük dizi filmin sezon finaliyle tatile başlayan Seyda Bayram, set başlayacağı güne kadar tatildeyim ifadesinde bulundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*