Tek sorunumuz cinsellik

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yazdığı “Vazgeçme Kendinden” isimli kitabıyla adını kısa sürede duyuran Bilinç Altı Dönüşüm Terapisti Oya Özer, çok konuşulacak bir iddiayı dile getirdi.

Tek sorunumuz cinsellik

Tek sorunumuz cinsellik

Yazdığı “Vazgeçme Kendinden” isimli kitabıyla adını kısa sürede duyuran Bilinç Altı Dönüşüm Terapisti Oya Özer, çok konuşulacak bir iddiayı dile getirdi. Her türlü çatışmanın ve şiddetin altında cinsel problemlerin yattığını savunan Oya Özer “Kulaktan dolma bilgiler ve ilk deneyimdeki olumsuz cinsel deneyim yıllar sonra bile bizi etkileyip saldırgan bir kişiliğe büründürebilir” dedi.

Bilinçaltında cinsel yetersizliğinin olduğunu kendisine itiraf edemeyen ve yardım almayı red eden kişi iş hayatından tutun her türlü iletişiminde başarısızlık adayıdır ifadesinde bulundu. “Bilinçaltındaki olumsuz duygu ve düşünceler sonucu, strese bağlı bu problemlerin çözümü yerine kişilerin alkol, sigara ya da başka partnerlere yönelmeleri sonucunda sorunları daha da içinden çıkılmaz bir hale getirmektedir” diyerek yardım almaktan kaçanları bekleyen tehlikeyi de ifade eden Oya Özer “Günümüzde artık çok daha kolay sonuçlar veren hipnoz, regresyon, nlp, eft gibi farklı bilinçaltına yönelik çözümsel tekniklerle, yaşadığınız cinsel problemlerle, ilişkilerinizi sonlandırmak yerine daha güvenli ve keyifli cinsel hazlar yaşayabilir ve daha mutlu kişiler olabilirsiniz” dedi

BASIN DANIŞMANI

SELÇUK AKA

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz