Top Model Of Turkey 2018’de Türkiye’nin En İyi Top Modeli belirlenecek!

Top Model Of Turkey 2018'de Türkiye'nin En İyi Top Modeli belirlenecek!

İle paylaş:


12 Mart 2018 Tarihinde İstanbul’un Tarihi Mekanlarından Sultan Sarnıç’ta gerçekleşecek olan Ulusal Mankenlik Yarışması “Top Model Of Turkey” Türkiye’nin yeni Top Modellerini belirleyecek…

Top Model Of Turkey 2018'de Türkiye'nin En İyi Top Modeli belirlenecek!
Tarkan Acar tarafından organize edilecek ve sunuculuğunu Esra Sönmezer’in  yapacağı yarışma da, 20 profesyonel manken Türkiye’nin Tescilli Top Modeli olmak için yarışacak. Top Model Of Turkey yarışmasında 1. olan manken Türkiye’yi “Top Model Of The World” yarışmasında temsil edecek.


Metisha Schaefer Jüride

Jüride en Dikkat çeken İsimler arasında yer alan Amerikalı Top Model Metisha Schaefer yer alıyor. Ünlü Top Model Metisha Schaefer, geçtiğimiz aylarda Türk asıllı olduğunu açıklamıştı.

 

Top Model Of Turkey Ulusal Mankenlik Yarışmasında, Dünyaca Ünlü Top Model Metisha Schaefer, Türkiye’nin Tescilli Top Modellini Muhteşem Kadrosu ile birlikte belirleyecek

 

Önümüzdeki Günlerde Jüriye Sürpriz İsimlerin dahil olacağını belirten Organizasyon Başkanı Tarkan Acar “Türkiye’de, artık Top Model ve Ünlü Manken olarak bilinen isimlere, genç ve başarılı Mankenlerimizin eklenmesi gerektiğini belirtti”

 

 

Yarılma ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Yarışma Tarıhi:12 Mart 2018 ( Pazartesi)

Yer: Sultan Sarnıç / Fatih / İstanbul

Son Başvuru Tarihi: 5 Mart 2018

 

(info@topmodelofturkey.com
adresinden başvuru formu talep edebilirler)

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*