Tuğba Özay’dan Darülaceze Sakinlerine İftar Yemeği

Tuğba Özay’dan Darülaceze Sakinlerine İftar Yemeği

İle paylaş:


Tuğba Özay’ın geleneksel hale getirdiği Darülaceze’de yaşayan yaşlı ve kimsesizlere verdiği iftar yemeği dün akşam gerçekleşti.

Tuğba Özay’dan Darülaceze Sakinlerine İftar Yemeği
Darülaceze’de yaşayan yaşlı ve kimsesizlerin katıldığı iftar yemeğine Tuğba Özay‘ın sanatçı dostları da gelerek destek oldu. Geceye Çılgın Sedat, Aslı Kökçe, Serdar Sevtekin, Faruk Tuncel, Berat Akyürek Görmüş, Astrolog-Yazar Nuray Sayarı, Sılanaz katılan sanatçılardı.

İftar yemeğinde Tuğba Özay’ın orkestrası da hazır bulundu. Yemek sonrası orkestra eşliğinde geceye katılan sanatçılar ve Tuğba Özay, Darülaceze sakinlerine müzik ziyafetinde bulundu.
Tuğba Özay, iftar yemeği sonrası basına yaptığı açıklamada her yıl benzer sosyal projeler yaptığını söyledi. Burada insanlara yalnız olmadıklarını göstermek, onlarla birlikte olmak, onlara moral vermenin önemli olduğunu belirtti ve gelen dostlarına teşekkür etti.

İftar yemeği sonrası Tuğba Özay, şunları söyledi: ‘Artık geleneksel hale gelen Darülaceze sakinleri için vermiş olduğumuz iftar yemeği harika geçti. Başta Okmeydanı Darülaceze yönetimine, değerli sakinlerine, yanımda olan çok kıymetli sanatçı dostlarıma, bizleri yalnız bırakmayan medya mensubu arkadaşlarıma, orkestram ve biricik ekibime, şahane lezzetleri ve sunumlarıyla emeklerini ortaya koyan Etiler Bakırda Kuru Restaurant yönetimi ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimle… Gönül isterdi ki çok daha geniş kapsamlı, çok sayıda dostumu ağırlayabileceğim bir iftar yemeği olsun… Umarım bir dahaki sefere daha çok kitleye ulaşır, daha çok insanın yüreğine dokunuruz.’

Haber-Fotoğraf-Video: Nasuh Bektaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*