Türk Model London Fashion Week’te

Türk Model London Fashion Week'te

İle paylaş:


Türk Model London Fashion Week'te

Türk Model London Fashion Week’te

 

Medyadoktoru Yapım bünyesinde bulunan başarılı tasarımcı Zeynep Kartal’ın Şubat ayında London Fashion Week’te ki defilesinde model Gizem Barlak da dünyanın en önemli modelleri ile yer alacak. İlk kez bir Türk model London Fashion Week’te yer almış olacak.

 

MENAJERLİK ANLAŞMASI YAPTI

 

Önemli defilelerde boy gösteren Model Gizem Barlak, London Fashion Week’te yer alacağı için heyecanlı olduğunu belirterek, ”Medyadoktoru Yapım, Organizasyon ve Menajerlik firması ile 2016 sonuna kadar sözleşme imzaladım. Uluslararası alanlarda önemli isimlerle çalışan Zeynep Kartal’ın defilesinde de yer alarak Türk modellerinin de yurt dışında önemli projelerde olacağını göstermiş olacağım.

 

YAPIMCI SAVAŞ UĞURLU: TÜRK MODELLERİ CESARETLİ OLMALI

 

2015 yılında sinema filmi, televizyon projeleri ve uluslararası organizasyonlara imza atacaklarını belirten Medyadoktoru Yapım firma yapımcısı Savaş Uğurlu, ”Ülkemizde yapılan organizasyonlar da dünyanın en önemli modelleri tercih edilirken, yurt dışında yapılan organizasyonlarda Türk modelleri akla gelmiyor. Biz bu düşünceyi Gizem Barlak’ı London Fashion Week’e göndererek bu düşünceyi ortadan kaldıracağız.  Diğer modellerde Gizem Barlak gibi yurt dışı girişimlerinde bulunarak cesaretli olmalılar. ‘dedi

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*