Türk sineması yeni bir jöne kavuşuyor

Türk sineması yeni bir jöne kavuşuyor

İle paylaş:


Uzun aradan sonra 2017 yılında yeniden hayat bulan ‘Sinema Güzeli Yarışması’nın Prensi seçilen Kağan AĞCA için sinema yaşam biçimi olacağa benziyor.

Türk sineması yeni bir jöne kavuşuyor

Sinema GüzeliYarışması’nın Prensi seçilen Kağan’a bir jest de Salih Güney’den. Geçmişte‘ Türk Sineması’nın Prensi ‘ ünvanını elinde bulunduran Değerli Oyuncu Salih GÜNEY, ünvanını Kağan Ağca’ya devretti. Kağan’ın Sinemada iyi yerlere geleceğini uman Güney, VELİAHTIYLA karşılıklı eskrim yaptı. Salih Güney oyunculuk ve eskrim arasındaki bağı, iyi bir denge ve her oyuncunun olmazsa olmazı olarak değerlendirdi.

Salih Güney’i idol’ü olarak gören Kağan, tıpkı Usta Oyuncu gibi sinemada iyi bir yere gelmeyi hedefliyor. Bunun için oyunculuk eğitimi de almaya başlayan genç ve yakışıklı oyuncu, Çankaya Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkilerEğitimi almakta olan Kağan, haziran sonunda bitecek olan öğrenim hayatından sonra, tüm hedefinin sinema üzerine yetişmek olacağını ifade ediyor.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelen yakışıklı oyuncu, bir takım görüşmeler de bulundu. Görüştüğü kişiler arasında ünlü oyuncu koçu Aysun Esina ve Basın Danışmanı Serkan Candaş’da vardı.
Eğitiminin yanı sıra; Oyunculuk ve Eskrim Eğitimini de sürdüren Kağan Ağca, her fırsatta spor yapmayı, koşu ve yürüyüşü de ihmal etmiyor. Hayvanları kendisine yakın bulan yakışıklı Prens oldukça mütevazi bir kişiliğe sahip. Saygılı, sevecen, sinema için her türlü fikir desteğine açık biri. Sinema şimdiden en büyük tutkusu olmuş Kağan’ın. Bu yüzden de tek hedefinin sinemaya hizmet etmek olduğunu düşünüyor.

Kulaklığı koşarken bile hayatında, her fırsatta müzik dinlemek ya da okumak, ve yahut spor yaparak gününü dolduruyor. Bu yüzden 24 saat yetmiyor genç oyuncuya. Genç, Yakışıklı, Dinamik ve bir o kadar da Hırslı olan Kağan Ağca, ses getirecek güzel projelere açık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*