Uluslararası Değişim Federasyonu (ULUDEF) kuruldu

Uluslararası Değişim Federasyonu (ULUDEF) kuruldu

İle paylaş:


“Ocak ayının ilk haftası kurulan ULUDEF sayesinde Dünya yeni bir Değişim Çağı’na girdi” diyen ULUDEF yetkilileri Federasyon’un kurulma sebebini şöyle açıklıyor:

Uluslararası Değişim Federasyonu (ULUDEF) kuruldu

“Herkes değişmek istiyor, daha iyiye daha güzele doğru gitmek istiyor fakat bunu gerçekleştirecek araçları bulmakta zorlanıyor. Çünkü gerçek şu ki, değişim için insanın hiçbir şey yapması gerekmiyor, yaşam sürekli bir değişim akışı içerisinde. İnsanlar sadece dursa ve hiçbir şey yapmasa dahi, bedenler yaşlanacak, binalar çökecek, mevsimler ve iklim değişecek, doğa değişecek,  vb. pek çok değişim kendiliğinden olacak. Fakat insan değişeceği yönü kendi seçmek ister, bunun içinse çaba göstermek zorundadır ve araçlara ihtiyacı vardır. Amaca ulaştıran doğru eylemlerin yapılabilmesi için doğru yöntemler olmalı, işte Uluslararası Değişim Federasyonu (ULUDEF) bunun için kuruldu.

ULUDEF tarafından sunulan Değişim Programları ve bunları uygulayacak olan Değişim Uzmanları sayesinde herkes istediği şekilde istediği yöne doğru değişimi gerçekleştirecek.”

ULUDEF’in Değişim Uzmanları yetiştireceğini de sözlerine ekleyen yetkililer, belirli bir eğitim sonrası Değişim Uzmanı belgesinin verileceğini ve bu belgeye sahip herkesin dünyanın her yerinde ULUDEF tarafından hazırlanan Değişim Programlarını uygulayabileceğini söyledi. Değişim Uzmanı olmak için belirli bir alt yapıya gerek olmadığını, yeterli istek ve motivasyona sahip olan herkesin Değişim Uzmanı olmak için başvurabileceği belirtildi.

ULUDEF tarafından sunulacak Değişim Programları için ise yetkililer şu açıklamayı yaptılar: “Günümüzde herkesin kurtulmaya çalıştığı o kadar çok sorunu var ki, biz Değişim Programlarını hazırlarken bu sorunları olabilen en kısa sürede en etkili şekilde çözmeyi amaç edindik. Korku Kontrolü, Öfke Kontrolü, Kıskançlık Kontrolü, Başarı Sanatı, Kendini İfade Etme Sanatı, İlişki Sanatı ve pek çok program hazırlandı. Genelde 1 aylık bir süreyi kapsayan bu programlar, kişinin hayat akışını aksatmadan belirli bir esneklik içerisinde uygulanacak ve kesinlikle başarıya ulaşacaktır. Bunu herkes deneyebilir ve kendinde görebilir. Ayrıca kişi, mevcut programlar içinde kendi sorununa uygun bir tane bulamazsa bunu bize bildirdiğinde ona uygun program da hazırlayabiliriz.”

2018 yılı Dünya Değişim Yılı olarak ilan edildi!

ULUDEF 2018 yılını DEĞİŞİM YILI ilan etti ve 7 Temmuz’u da (07.07) Dünya Değişim Günü olarak duyurdu. Bundan sonra her yıl 7 Temmuz’da tüm değişim isteyenler bir araya gelerek Dünyanın daha pozitife doğru değişmesi için özel kutlamalar yapacak.

Uluslararası Değişim Federasyonu oldukça iddialı görünüyor, bunu test etmek ise sizin elinizde…

Uluslararası Değişim Federasyonu (ULUDEF)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*