Ümit Sayın:”Gün birlik günü, Allah askerimizi muzaffer eylesin”

Ümit Sayın:"Gün birlik günü, Allah askerimizi muzaffer eylesin"
Share

Kartal Anatolium Marmara Avm’nin Cumartesi konserlerinde bu hafta sahne Ümit Sayın’ındı.

Kral Pop Radyo’nun medya sponsoru  olduğu konserde Ümit Sayın,  kendisini izlemeye gelenlere unutulmaz dakikalar yaşattı.

Ümit Sayın sahneye  Aşık Veysel’in “Uzun İnce Bir Yoldayım” türküsüyle çıktı,  “Memleketim” şarkısıyla coşku arttı ve kendisini izlemeye gelenlerle birlikte büyük bir coşkuyla şarkısını seslendirdi.

DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ!

Sahne sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan sevilen popçu: “Barış Pınarı Harekatımız devam ediyor. Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında Suriye sınırında memleketimizin huzuru ve güvenliği için askerimiz, Mehmetciğimiz orada. Tüm ruhumuzla, gönlümüzle Mehmetciğimizin, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanındayız, milletimizin yanındayız, Devletimizin yanındayız. Allah güç kuvvet versin, dualarımız onlarla. Tabii ki Türkülerin, şarkıların da bu topraklarda eksik olmasını istemiyoruz. Biz şarkılarımızı söylemeye devam edeceğiz, Aşık Veysel’den Memleketim şarkısına kadar, insanları birliğe çağırarak şarkılarımızı seslendirdik. Yüzyıllardır bu topraklarda hep birlikte yaşamış bir ulusuz. Allah askerlerimizi muzaffer eylesin” dedi.

KONSER TAKVİMİ:

19 Ekim Yeşim Salkım

26 Ekim Eypio

2 Kasım Özgün

9 Kasım Ezginin Günlüğü

16 Kasım Yonca Lodi

23 Kasım Pamela

30 Kasım Aydilge

7 Aralık Bora Öztoprak

14 Aralık Yeni Türkü

21 Aralık Özer Atik

28 Aralık İlhan Şeşen

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*