UNESCO yolundaki Adalar’dan!!! Görüntüler

Share

Büyükada’dan WhatsApp ihbar hattımıza gönderilen görüntülerde Adalarımıza yakışmayan görüntüler mevcut

Büyükada/ WhatsApp ihbar hattı– Büyükada Tepeköy mevkinden gönderilen bu fotoğraflar UNESCO yolundaki Adalar’da çöp sorununu bilhassa yaz aylarında ne boyutlarda olduğunu bize anlatıyor.

Sağlımızı tehdit ediyor

Artan hava sıcaklıkları nedeniyle sokaklarda biriken çöp yığınlarının dayanılmaz kokular yaydığı, ada sakinlerin sokaklardaki böcek, fare, başıboş kedi ve köpek sayısındaki artıştan şikayet ettiği aktarıldı.

Çekin gönderin paylaşalım…

Kamerası olan cep telefonunuz varsa, denk geldiğiniz anı herkes görsün istiyorsanız, hadi hemen şimdi çekip gönderin. Adalar’daki kazaya, kadına çocuğa şiddete, kanunsuz kuralsız yapılan inşaata, komşudaki drama kayıtsız kalmayın…Biz yayınlamaya hazırız. Yeter ki, haber değeri olsun. 

2 yorum

  1. Adalarda her konuda müthiş fikirleri olan dünya mirası adalar grubu var sabah akşam belediyeden çıkmıyorlar hatta mesai saatleri yetmiyor akşamları da belediyeler.Onlarin mutlaka çözüm önerileri vardır. Yurtdışı fonlardan para alıp iç etmeyede biliyorlar.2010 projesinde yalan yanlış işlerle taş mektepte partiler düzenleyenler, fethi okyar bağında organik tarım,rum yetimhanesi faaliyetleri hep bunlarda.

  2. Bir avuç dönek liboş Ada Vakfı merkezli olarak Adaları parmağında oynatıyor.
    AB fonlarını götüren onlar,Belediye Başkan adayını belirleyen onlar,dönemin Başbakanı Tayyip Erdoğan’a 84 maddelik proje içinde faytonların kalkmasını öneren onlar,müze ayağına 2010 ajansından parayı kaldıran onlar,yetimhaneye yapılacak fon desteğinin peşinde olanlar onlar,ABD ve AB şakşakçısı onlar…..
    Onlar kim mi?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*