Ünlü Model ve Oyuncu Dilek Kaya’dan, Cansu Taşkın’a Hodri Meydan!

Ünlü Model ve Oyuncu Dilek Kaya’dan, Cansu Taşkın’a Hodri Meydan!

İle paylaş:


İnsanın var olduğu çağlardan bugüne değin “Güzellik” her daim ilgi çekici ve kabul görür olmuştur. Öyle ki bu uğurda çeşitli rekabetin yanı sıra, çeşitli de entrikalar yaşanmıştır.

Ünlü Model ve Oyuncu Dilek Kaya’dan, Cansu Taşkın’a Hodri Meydan!

İnce bel ince bel olalı böyle rekabet görmedi.

Her ne kadar güzellik göreceli denilse de, bugün bile güzellik çeşitli rekabetler doğurmaktadır. Ve yine güzellik denilince akla ilk “Kadın” güzelliği gelmektedir.

Öyle ki, güzelliğin birçok meslekte kabul görmesinden hareketle, geçmişten beri yarışmaları dahi yapılmaktadır. Çok değişik unsurlarda, çeşitli açılardan güzelliğin rakipleri zaman zaman karşı karşıya kalır.

Tam da bu konuya haber olacak taze bir rekabeti paylaşalım sizlerle…

Türkiye’nin En İnce Belli Modeli Olarak Adlandırılan Cansu Taşkın’a, Model ve Oyuncu Dilek Kaya Rakip Gösteriliyor.

Balkanlar’da ve Türkiye’de büyük ilgi gören ünlü model Dilek Kaya, Türkiye’nin en ince belli modeli diye anılanCansu Taşkın’ın belinden daha ince belli olduğunu, dolayısıyla da bu ünvan’la kendisinin anılması gerektiğini iddia ediyor. Bunun her türlü ispatına hazır olduğunu, hatta herhangi bir programda, herhangi bir canlı yayında Cansu Taşkın ile kendisinin bel ölçümünün yapılmasının hiçbir sakınca olmadığını ve buna hazır olduğunu söylüyor. Ve hatta geçtiğimiz günlerde Erol Köse’nin programına katılan güzel model, tekrar Türkiye’nin en ince belli modeli olduğunu vurguladı ve Cansu Taşkın’ın bu konuda yanına bile yaklaşamayacağını dile getirdi. Ünlü yapımcı ve magazin programcısı Erol Köse’de güzel model’i programında ayağa kaldırarak, ekranlarda Dilek Kaya’nın en ince belli model olduğunu izleyicilerine gösterdi.

 

Sırbistan ve Makedonya’da birçok markanın yüzü olan, bu ülkeler de ve dünyanın birçok ülkesinde moda haftalarına davet edilen güzel model ve oyuncu Dilek Kaya pes etmeyecek gibi görünüyor. Kendisinin daha ince belli olduğu konusunda iddialı olduğu kadar, ısrarlı da.

 

 

Dilek Kaya’dan Cansu Taşkın’a Bir Yayında Bel Ölçümleri İçin HODRİ MEYDAN!

 

Bu işin peşini bırakmayacak gibi gözüken Dilek Kaya, Cansu Taşkın’ın fotoğraflarının çoğunda photoshop programı kullandığını söylüyor. Bir televizyon programında kendi bel ölçümü ile Cansu Taşkın’ın bel ölçümünün alınmasını ve kamuoyunun gerçekleri görmesini ve bu konuda net olarak herkesin bilgilendirilmesini istiyor.

Modellik ve oyunculuk alanında kendine güvenini de fazlasıyla ortaya koyan ünlü model ve oyuncu Dilek Kaya, kadın güzelliği denilince bel inceliğinin büyük bir görsel tercih olduğunun farkında.

Şimdi Gözler Cansu Taşkın Cephesinde

Acaba Cansu TaşkınDilek Kaya’dan gelen canlı yayında bel ölçümlerinin alınması isteğine nasıl karşılık verecek, merakla bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*