Ünlü oyuncunun şantaj davasında karar çıktı!

Ünlü oyuncunun şantaj davasında karar çıktı!
Share

Bir dönem TRT ekranlarında yayınlanan ‘Baba Candır’ isimli diziyle adını duyuran oyuncu Tolga Pancaroğlu hakkında, eski sevgilisinin özel görüntülerini kaydedip şantaj yaptığı iddiasıyla dava açılmıştı. Davada karar çıktı.

Ünlü oyuncunun şantaj davasında karar çıktı!

OnurAkayMedya yazarı Gökhan Hacıosmanoğlu, oyuncu Tolga Pancaroğlu eski sevgilisi Eda Küçük’ün açtığı şantaj davasından beraat ettiğini duyurdu. Konu ile ilgili bir yazı yazan ve mahkeme belgesini de paylaşan Hacıosmanoğlu, “Hüküm ile gerekçe arasında nasıl uyumsuzluk olur, hukuk nasıl katledilir bugün bir kez daha görmüş olduk. Bu şekilde verilen beraat kararları ülkedeki hukukun güvenilirliğini yitirmesine, suçluların ise kendilerini “ne olacak mahkeme nasıl olsa salar” düsturu gütmesine neden oluyor.” ifadelerini kullandı.

Mustafa Tolga Pancaroğlu’nun adı geçen yıl birkaç farklı tarihte sunucu sevgilisi Eda Pera Küçük’ü darp ettiği haberleriyle gündeme gelmiş, hakkında “tehdit, yaralama ve hakaret” suçlarından 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

“SEKS KAYITLARIYLA ŞANTAJ YAPTI”

O dava sonuçlanmadan Pancaroğlu hakkında bir yeni dava daha açıldı. Küçük, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek ünlü oyuncunun sevgili oldukları dönemde çektiği seks kayıtlarıyla kendisine şantaj yaptığını ileri sürdü.Pancaroğlu’nun iki davadan da beraat ettiği öğrenildi.    

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*