Ünlü sunucu canlı yayında pot kırdı! Posta ve TGRT Haber’de

Ünlü sunucu canlı yayında pot kırdı! Posta ve TGRT Haber'de

İle paylaş:


Zahide Yetiş’ten canlı yayında büyük pot! Ünlü sunucu Zahide Yetiş, canlı yayında delirten hastalığa yakalanan sanatçıyı karıştırdı.

Ünlü sunucu canlı yayında pot kırdı! Posta ve TGRT Haber'de

Zahide Yetiş, canlı yayında pot kırdı ve delirten hastalığa ünlü sanatçı Onur Akay’ın yakalandığını açıkladı. Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, dün meslektaşı Umut Akyürek’e ‘delirten hastalık’ olarak da bilinen trigeminal nevralji teşhisi konulduğunu duyurmuştu. Sosyal medyada büyük yankı bulan hastalık haberini bugün Show TV’deki programında işleyen Zahide Yetiş, programına başladığında izleyicilere ilginç bir duyuru yaptı. Yetiş, “Bugün ‘trigeminal nevralji` konusunu konuşacağız. Aynı zamanda değerli bir sanatçımız Onur Akay da bu rahatsızlığı yaşıyor ve kendisi ile canlı bağlantı yapacağız.” dedi.

Programın ilerleyen dakikalarında ise canlı yayına Onur Akay değil, Umut Akyürek bağlandı ve canlı yayında rahatsızlığı ile ilgili açıklamalar yaptı. Akyürek, “Bu konun duyulmasından dolayı öncü olduğum için mutluyum ancak, sosyal medyada yazılanlar ve ‘Umut Akyürek’i Delirten Hastalık’ gibi başlıklar beni çok üzdü. Çok zor bir hastalıkla boğuşuyorum ve bazı hemcinslerim olan magazinciler nedense bana her haberimde cephe almış durumdalar.” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*