Venüs Sanat Galerisi Dünya Sanat Günü’nün 5’incisini Kutluyor

Venüs Sanat Galerisi Dünya Sanat Günü’nün 5’incisini Kutluyor

İle paylaş:


Venüs Sanat Galerisi değerli sanatçıların katılımıyla her yıl olduğu gibi bu yılda 5.incisini düzenlediği resim sergisi ile Dünya Sanat Günü’nü kutluyor.

Venüs Sanat Galerisi Dünya Sanat Günü’nün 5’incisini Kutluyor

Sergi Devlet Sanatçısı Koro şefi Ayhan Çağlı yönetimindeki İstanbul Kardelen Türk Müziği Topluluğunun mini dinletisi ile açılacaktır.

Sanatın değerini ve gücünü tüm dünyanın sanatçı ve sanatseverleri ile aynı zaman diliminde solumak amacıyla düzenlenen sergide bizlere destek olan sanata ve sanatın birleştirici gücüne inanan herkese çok teşekkür ediyoruz.

İran, Rusya, Azerbaycan ve yurdumuzun çeşitli bölgelerinden usta sanatçıların katılımıyla gerçekleşecek sergide eserleri yer alan sanatçılar;

Ahmet Muhterem OMA, Ahmet OĞRAŞ, Ali CANDAŞ, Ercan PAYA, Ersin BURAK, Fikret ÖZCAN, Fikret TUNALI, Hicran ALİOĞLU, Jale APAYDIN, Javad SOLEİMANPOUR, Javid TABATABAEİ, Kenan ÇİZER ERÇEL, Mehmet NAJAFZADEH, Muhsin KALELİ, Mümin CANDAŞ, Nalan YILMAZ, Natali AYDAR, Nuwka IVANOVA, Remzi İREN, Saim ALTUNCU, Selçuk FERGÖKÇE, Süha ÖZKORAL,Tanya MÜSEVİTOĞLU, Ümit ERZURUMLU, Ziyad SULTANOV, Zohre ARDABİLCHİ.

Açılış Kokteyli 13 Nisan Cuma günü saat 17.00 de yapılacak olan sergi , 26 Nisan tarihine kadar her gün 10.00 ile 18.00 saatleri arasında ziyarete açık olacaktır.

VENÜS Sanat Galerisi

Mustafa Mazharbey Cad. Mustafa Kaya Sokak No 2

Göztepe-Kadıköy

0216 565 3572

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*