“WEDDING BY THE BOSPHORUS” da açılış defilesi Mehmet Köymen’den

“WEDDING BY THE BOSPHORUS” da açılış defilesi Mehmet Köymen'den
Share

“WEDDING BY THE BOSPHORUS” Düğün Festivali ile evlilik hazırlığı yapan bütün çiftleri Swissôtel’de ağırladı.

“WEDDING BY THE BOSPHORUS” da açılış defilesi Mehmet Köymen'den

SWISSÔTEL THE BOSPHORUS, ISTANBUL’DA GERÇEKLEŞEN ÇOK ÖZEL DÜĞÜN FESTİVALİ “WEDDING BY THE BOSPHORUS” DA  AÇILIŞ DEFİLESİ ÜNLÜ MODACI MEHMET KÖYMEN’DEN….

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul, 27 – 28 Ocak’ta gerçekleştirdiği

“WEDDING BY THE BOSPHORUS” Düğün Festivali ile evlilik hazırlığı yapan bütün çiftleri Swissôtel’de ağırladı. Festivalde, Yıldırım Mayruk ve Mehmet Köymen defileleri, Özlem Süer’in gelinlik sunumu ve  Rıfat Yüzüak’ın gelin makyajı atölyesi büyük ilgi gördü.

Festivalde, açılış defilesi ünlü modacı MEHMET KÖYMEN’in oldu. Ünlü koreograf  Asil Çağıl tarafından hazırlanan defilede Tuğçe Sarıkaya, Müge İskender, Ece Bilsen, Yeliz Barman, Yasemin Yeniay, İrem Kelebek, Gülce Lale, Türkan Geyik, Eda Işık, Rukiye Gül, Doğa Topçam, Oksana, gibi tanınmış modeller podyumda yürüdü

Mehmet Köymen “LESAIR’A 18 WINTER HAUTE COUTURE” koleksiyonu, bu yılın en trend aksesuarlarından şapka en göz alıcı örnekleriyle kullanılırken, uzun abiye elbiselerde drapeler, verev kesimler ve ötriş detaylar göze çarptı. Finalde podyuma Siyah gelinlikle çıkan ünlü manken Tuğçe Sarıkaya uzun duvağı ve çarpıcı silüeti ile izleyicilerden tam not aldı.

Swissôtel The Bosphorus, Istanbul’da, 27 – 28 Ocak tarihleri arasında Swissôtel, gerçekleşen “WEDDING BY THE BOSPHORUS” Düğün Festivali, evlilik hazırlığı yapan çiftler ve ailelerini ağırladı. Kusursuz bir düğün için ihtiyaç duyulan ve merak edilen her şey bu eğlenceli festivalde bir araya geldi. Swissôtel The Bosphorus, Istanbul, sektörün farklı ve konuşulan düğün organizasyonlarına imza atan markaların konsept sunumları, ilham veren fikirler, stil önerileri, trendler ve konserlerle dolu bir içerik sundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*