Wilma Elles silah eğitimine başladı!

Wilma Elles silah eğitimine başladı!
Share

Alman asıllı ünlü oyuncu Wilma Elles, başrol oynayacağı yeni filmi için ay yıldızlı kamuflaj giydi ve gerçek silahla eğitim almaya başladı.

Ünlü oyuncu Wilma Elles, Türk ve İran yapımı uluslararası bir proje olan ‘Oklarla Dans’ isimli aksiyon sinema filmi için, yapımcı ve yönetmen Mustafa Şahin’le anlaştı ve imza attı.

Başrollerinde Yeşilçam’ın usta ismi Engin Çağlar ve duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında ‘Felaket Tellalı’ lakabı ile ünlenen ses sanatçısı Onur Akay’ın da yer aldığı filmin, silahlı eğitimleri başladı. Pazar günü atış poligonunda saatlerce çalışan Elles ve Akay, gerçek silahla atış yaptı.

Filmde özel birlikler komutanı rolünde oynayan ve aynı zamanda filmin silahlı sahnelerinin silah ve atış eğitimini veren Mustafa Öz, kod adı ‘Akrep’ olan bir ajanı canlandıran Wilma Elles’e ve filmde gazino baronu rolünü üstlenen Onur Akay’a silah eğitimi vermeye başladı. Elles, hedefi 12’den vurdu. Ancak hiç silah kullanmayan Akay’ın ilk atışta hedefi 12’den vurması ise, hem Elles’i hem de tüm ekibi şaşırttı. Akay, bu durumu yıllardır şarkı söylediği için nefes tekniğine bağladı.Çekimleri Türkiye, İran ve Azerbaycan’da yapılacak olan film, kadrosunda 3 ülkenin ünlü oyuncularını bir araya getirecek.

600’den fazla oyuncunun rol alacağı filmde, Hollywood’un dünyaca ünlü bir yıldızı da misafir olarak oynayacak ve oyuncular önümüzdeki günlerde yapılacak lansmanda açıklanacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*