DOLAR 7,9824
EURO 9,4471
ALTIN 486,811
BIST 1190,63
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Sisli

Yapmayın ağalar paşalar,yapmayın maşalar!

04.05.2014
A+
A-

 

YÜKSELEN DEGERLER !!!!,Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda,ADALAR’A YİNE HÜSRAN!,BİR MİLLET İKİ AD !Yerel seçimler biteli 1 aylık süreyi geride bıraktık.Seçimlerde iktidar partisinin alışılagelmiş uygulamalar sayesinde,ANKARA,YALOVA,IĞDIR,ÜSKÜDAR ve bir çok il ve ilçede,muhalefet partilerinin kazandığı seçimler,YSK tarafından el değiştirildi veya Yalova örneği yeniden seçim kararı verildi.

Buralarda suçlu aramak gerekirse, ne yazık ki ana muhalefet partisi ve diğer muhalefet partilerini de suçlamak gerekir.Bu konuları daha sonraki yazılarımda CHP’li bir üye olarak sizlerle paylaşacağım.

Bir konuyu burada açıklamamda fayda var.

Ülkemizde sandık sayısı 190 bin.CHP’li yetkililerin yaptığı basın açıklamasına göre her sandıkta iki üye görev yapacaktı.Toplam üçyüzseksenbin üye ne yazık ki yine partililerin yetkili ağızlarından yaptığı açıklamalara göre yetmişbin üye sandık kurulunda görev almış.Türkçesi üçyüzonbin üye toz olmuş.Çözümü ve açıklaması zor bir bilmece.Halen SN. GENEL  başkanımız ve yardımcıları ısrarla partiye üye kaydı yapın telkin ve emirlerinde ısrarlılar.

İlçemizde yaşadığımız,üyelerin çoğununda şahit olduğu seçim öncesi görüntü ve söylemlerde,CHP İlçe Başkanlığı dahil görevlerde bulunan bazı üyelerin parti adayı alehine propaganda yapmalarının yanında,parti içi yarışta söz sahibi söz  olmak üzere partiye kayıt ettikleri üyelerin bir çoğunun oy kullanmaya gelmedikleri gibi,AKP’li olduklarını saklamayan bir çok üyenin de partimize oy vermedikleri gerçeği ortadadır.Bu konular partimiz içerisinde uzun bir süre tartışılmaya devam edecektir.

Açıklama yapmak istediğim konu,kazanılan seçim sonrası ilçemizde asalaklar tarafında senaryo haline getirilmiş düzmece haberlerin topluma üflenmesidir.SEÇİMİN galibi ATİLLA AYTAÇ, belediye başkanlığı koltuğuna oturalı daha otuz gün olmuş,hakkında gerçek olmayan aşağıdaki söylentiler konuşulmaya ve fısıltılaşmaya başlatılmıştır.

BAŞKAN AKP’YE GEÇECEKMİŞ

FARSAKOĞLU BAŞKANIN BAŞ DANIŞMASIYMIŞ

BAŞKAN BİR İŞ ADAMINDAN ELLİBİN DOLAR MAAŞ ÖDEMEK İÇİN BORÇ İSTEMİŞ

BAŞKANIN BELEDİYENİN BORCUNDAN HABERİ YOKMUŞ

BAŞKANA İST. İBB BELEDİYE BAŞKANI İLE GÖRÜŞMEK İÇİN RANDEVUYU AKP’LİLER ALMIŞ ve devam eden bir sürü asparagaz laflar.CHPli belediye başkanı,örgütümüzün büyük bir kısmının ve halkımızın oy desteğini alarak BAŞKAN seçilmiştir.Bir aylık kısa bir süreç içerisinde  mantıktan yoksun yalan suçlamalardan hangi çıkarların peşinde koştuklarını bilmediğim ve anlamadığım şahısların,kimlere hizmet arzusunda olduklarını,bir daha düşünmelerini tavsiye edeceğim.

DAHA GÜZEL YAŞANABİLİR BİR ADALAR DİLEKLERİMLE…”

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR
 1. Ahmet Aksu dedi ki:

  Çürük dişten kurtulmak gerekir.CHP'nin de içindeki çürükleri temizlemesi gerekiyor.Yoksa ilerisi CHP için pek parlak değil

 2. avni kurtuldu dedi ki:

  Demokrasilerin en temel unsuru siyasi partiler, siyasi partilerin omurgası ise üyeleridir.
  Bir siyasi partinin ilkeli ve omurgalı duruş gösterebilmesi ancak sağlıklı, omurgalı üye yapısı ile mümkündür.
  Hayatında CHP’ ye oy vermemiş insanları parti içinde delege ağalığı oluşturma adına üye yapanlar ve gayrı etik yöntemlerle parti içi iktidarı ele geçirip parti çalışmalarını kilitleyenler sağlıksız yapının en büyük müsebbibidirler.
  Bu ilkesiz ve omurgasız kişiler adaylık başvuruları reddedilince parti aleyhine çalışmaktan çekinmezler.Çünkü bilirler ki bu partide ihanet etmek serbest olduğu gibi prim bile yapmaktadır.
  CHP kendi içindeki hainleri temizlemeden, üyelik vecibelerini yerine getirmeyenleri yollamadan başarıya ulaşamaz.
  Parti programını içselleştiremeyenlerin partiden uzaklaştırılıması gerekmektedir.
  Sağlıklı parti sağlıklı üye yapısından geçer.

 3. TC Hakan Bulut dedi ki:

  Tipik CHP sendromu!

 4. Murat Saraç dedi ki:

  Bazen dolgu ile kurtuluyor Ahmet bey…

 5. TC Işık Meriç dedi ki:

  23 Nisan dan beri alçakça kapı arkalarında yapılan fısıltıları dillendirmişsiniz.Artık lüzumsuz kırgınlıkları laf souşturmaları bıraksak akp nin sinsice gülmelerine çanak tıtmasak nasıl olur?

 6. Anonim dedi ki:

  Bir aydır görevde olan başkan için söylenen bu yakıştırmalar yakışmamıştır.Zaman verip destek olmak lazım.

 7. Ahmet Aksu dedi ki:

  CHP'de dolgu zamanı kaçmış Murat bey!

 8. Anonim dedi ki:

  Söylentilere başkan fotoğrafta cevap vermiş zaten.