Yaşam nedir ve doyasıya yaşanır?

Yaşam nedir ve doyasıya yaşanır?

İle paylaş:


52 eşsiz eserin ünlü yazarı, Dünya Değişim Akademisi’nin kurucusu Akif Manaf, yeni eserini YAŞAM’ın şifresini arayanlar için yazdı! Dünyada ilk ve tek gerçek YAŞAM kitabı: “YAŞAM NEDİR VE NASIL DOYASIYA YAŞANIR?” çıktı!

Yaşam nedir ve doyasıya yaşanır?

YAŞAM NEDİR VE NASIL DOYASIYA YAŞANIR?

52 eşsiz eserin ünlü yazarı, Dünya Değişim Akademisi’nin kurucusu Akif Manaf, yeni eserini YAŞAMın şifresini arayanlar için yazdı! Dünyada ilk ve tek gerçek YAŞAM kitabı: “YAŞAM NEDİR VE NASIL DOYASIYA YAŞANIR?” çıktı!

 

Yazarın kitapları dünyanın 38 diline çevrilmiş ve şu an diğer dillere de çevrilmektedir. Kitaplarını evrensel bir dille, Dünya insanları için yazan ünlü yazar, yeni eserinde YAŞAM sanatını, YAŞAM amacını, YAŞAM paradoksunu, YAŞAM sürprizlerini, YAŞAM bilmecesini, YAŞAM aşkını yazıyor…..

 

“İşte YAŞAM ŞİFRESİ budur” dedirten kitap, unutulmayacak evrensel bir eser olmuş. Yaşamı sorgulayanlara, tüm yaşam aşıklarına, neden yaşıyorum diyenlere, yaşamın anlamını adeta damıtarak, belleklere kazıyarak, bütün değeriyle sunmuş. Doyasıya yaşamak, yaşamı kaçırmamak ve yaşama aşık olmak için mutlaka okuyun!

 

 

Eserden:

“…Yaşamı doyasıya yaşamak için ciddiyetten vazgeçip tüm kalbinle varoluşun esprisine açıl.  Sen varoluşun yaramaz çocuğusun ve öyle de kal. Sen ciddi bir yetişkin olarak hareket edersen varoluş sana güler ve espriyi basar.

 

…Ciddiyet kalbin kapanması espri ise açılması demektir. Ve kalbin kapanması acı çekmek demektir. O yüzden yaşamı ciddiye alınca acı çekiyorsun.

 

…Sen yaşamı ciddiye alınca yaşam durumu dengelemek için seni hafife alacak ve o zaman perişan olacaksın (alkışlar). İşte o yüzden yaşamı ciddiye değil, hafife alacaksın. O zaman yaşam denge kurmak için seni ciddiye alacak ve başarılı olacaksın. İşte gerçek başarı yaşamı ciddiye almaktan geçmez, yaşamın seni ciddiye almasından geçer (alkışlar)….”

 

…Evrenin ötesinde ciddiyet diye bir şey yok, yalnızca espri var. Bu yaşamda evrenin ötesindeki varoluştan mesajlar espri, sevinç ve coşku yoluyla alınır…”

 

 

Okuyucu, YAŞAM konusunda bütün sorularına cevap bulacak;

 

Yaşam nedir?

Yaşam bilmecesi nedir?

Yaşam paradoksu nedir?

Yaşam amacı nedir?

Yaşam sürprizi nedir?

Yaşam hazinesi nedir?

Yaşam gizemi nedir?

Yaşam metafiziği nedir?

Yaşam sanatı nedir?

Yaşam aşkı nedir?

Yaşam şifresi nedir?

 

Kitap sipariş tel: 0532 284 17 90

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*