Yeni bir soluk ‘’Siyah & Beyaz – Şerın Sıton’’

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yeni bir soluk ‘’Siyah & Beyaz – Şerın Sıton’’ Siyah & Beyaz gurubunun kurucularından Ali TÜRKOĞLU 1998 yılında İstanbul ’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul ‘da tamamladı.2016 yılında üniversite eğitimine başlamasıyla okulun 2.döneminde üniversite eğitimine ara verdi.

  Yeni bir soluk ‘’Siyah & Beyaz – Şerın Sıton’’

Siyah & Beyaz gurubunun kurucularından Ali TÜRKOĞLU 1998 yılında İstanbul ’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul ‘da tamamladı.2016 yılında üniversite eğitimine başlamasıyla okulun 2.döneminde üniversite eğitimine ara verdi. Müziğe ortaokul da merak sarmasıyla beraber ilk gitarını aldı ve hiç bir şekilde müzik eğitimi almayıp kendini geliştirmeye devam etti .Lise eğitiminde uluslararası  bir şarkı yarışmasında okulunu temsil etti ve Türkiye ‘de dereceye girdi. Aradan geçen uzun zamanın ardından bir çok yerde sahne almasıyla beraber profesyonel alanda Emre KAYA, Özgün, Cem  BELEVİ gibi bir çok isimle çalıştı.

Siyah & Beyaz Gurubunun diğer İsmi Hasan Berk IŞIK 1998 yılında İstanbul ’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul ‘da tamamladı. Üniversite hayatına İstanbul kültür üniversitesinde devam etmekte

2016 senesinde Hasan Berk IŞIK ile Ali TÜRKOĞLU yollarını birleştirdiler ve Siyah & Beyaz adlı müzik guruplarını kurdular Stüdyoda aldıkları kayıtlarla “Türkiye’ye yeni bir  müzik anlayışı getireceğimize inanıyoruz’’ diyerek müzik çalışmalarına başladılar. Şuan ilk çalışmaları söz ve müziği Ersan Ersin’e aranjörlüğünü Ercüment Karanfil ‘in ve yönetmenliğini Celal Yüzel’in üstlendiği ‘Şerın Sıton’’ adlı singleları ile müzik severlerin beğenisine sundular.

 

Siyah & Beyaz – Şerın Sıton,  2645 Records etiketi ile tüm digital platformlarda.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz