Yerli Kim Kardashian GG, İlk Single’ını Yayınladı!

Yerli Kim Kardashian GG, İlk Single’ını Yayınladı!

İle paylaş:


Edremit Anadolu Lisesini bitiren Gizem Gülşen Şahin,  2009 yılında üniversite okumak için İstanbul’a yerleşti.

Yerli Kim Kardashian GG, İlk Single’ını Yayınladı!Okulun bitmesinin ardından hava yolu şirketlerinde kabin memuru olarak 4 sene çalıştı. Sonrasında gelen modellik tekliflerini değerlendiren GG Fashion TV kanalında bu yeteneğini sergiledi. Asıl adı Gizem Gülşen Şahin . 27 Eylül 1991 yılında Eskişehir de doğdu. İki sinema filminde ana rollerden birini canlandıran GG, aynı zamanda bir kaç firmanın reklam yüzü oldu.

Yine bu esnada gelen bir teklifi değerlendirip bir magazin programında sunuculuk yaparken, sunarken  Abdullah Özdoğan ile tanıştı ve kariyerinin rotası hiç ummadığı şekilde değişti.Portekizce ve İngilizce bilen GG ,  ilk single’ı olan Love Lies  şarkısını Whiney Houston’un manevi kızı Brandi’den aldi . Şarkının aranjesi ve alt yapı kayıtları Amerika’da, vokal kayıtları ise ünlü müzik adamı Volkan Sönmez yönetiminde Türkiye’de MEK 2645 Stüdyoları’nda yapıldı.

Şarkının dans versiyonu ise genç neslin önemli aranjörlerinden Ari Gemci tarafından yapıldı.
Geçtiğimi günlerde 2645 Records etiketiyle yayınlanan şarkı, sinema yönetmeni Gökhan Atik tarafından kliplendirildi.

Kim Kardashian’a olan benzerliği ile dikkat Çeken Şahin,  aynı zaman da özel tasarım kıyafetler yapıyor ve kendine özel markası var. İlk klibinde kendine tasarımı kendine ait 5 ayrı kostüm kullanan GG, müzik dünyasında farklı bir renk olmayı hedefliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*