Yeteneğe ve kişiliğe yatırım yapıyoruz

Yeteneğe ve kişiliğe yatırım yapıyoruz

İle paylaş:


Yeteneğe ve kişiliğe yatırım yapıyoruz

Yeteneğe ve kişiliğe yatırım yapıyoruz

Ekranların sevilen yüzleri Melda Arat ve Erdal Bilingen Menajerlik ve Kast Direktörlüğüne iddialı bir giriş yapmış durumdalar.

İki ünlü oyuncu oyunculuktan kazandıkları bilgi ve birikimlerini sektöre nitelikli bir soluk getirmek amacıyla değerlendiriyorlar.’’ Oyunculuk bizim için bir aşk, ölene kadar vaz geçmeyeceğimiz işimiz’’ derken oyuncu ruhunu çok iyi bildiklerini, empati yapabildiklerini ve şeffaf bir çatı altında’’ Mega Menajerliği’’ kurduklarını dile getirdiler. Sektördeki iyi ve kötü örnekleri inceleyerek şirket politikasını belirlediklerini söylediler.

Melda Arat ve Erdal Bilingen mesleğimizi yaparken bize yapılmasını istemediğimiz hiç bir şeyin, oyuncularımıza da yapılmasını istemiyoruz ve engel oluyoruz dediler. Mega Menajerlik bünyesinde Tiyatro kökenli oyunculara yer vermenin yanında yetenekli, işini ciddiye alan ve iyi ahlaklı oyunculardan kurulu bir kadro ile yola çıktıklarını söylediler Oyuncuları ile sık sık bir araya gelen Mega Menajerlik ekibi bu sefer, TRT ekranlarının sevilen yüzü Seda Kement’in doğum günü kutlaması nedeniyle toplandılar. Bir çok oyuncusu başarılı projelerde görev alan Mega Menajerliğin doğum günü kutlamasına sette olduğu için iyi dilek mesajları ile katılan oyuncuların yanı sıra kutlamaya Mert Tanık (İstanbul Şehir Tiyatroları Oyuncusu ve Medcezir isimli dizinin Barış karakteri) Onur Sermik (Ne münasebet dizisinin Cem karakteri) Güzide Arslan (Günebakan isimli dizinin Esra karakteri) ekranların sevilen yüzü Neslihan Günaydın Aka ve Roman Havası isimli yapımla ön plana çıkan Lalizer Kemaloğlu da katıldı. Eğlence içinde geçen doğum günü kutlaması oyunculuk üzerine yapılan güzel sohbetlerle devam etti.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*