Yılbaşı Akşamına Özel Öneri “Portakallı Sorbe”

Yılbaşı Akşamına Özel Öneri “Portakallı Sorbe

İle paylaş:


Klasik İtalyan Dondurmasını Türk Damak Zevkiyle birleştiren Cremeria Milano’dan Yılbaşı Akşamına Özel Öneri “Portakallı Sorbe”

Yılbaşı Akşamına Özel Öneri “Portakallı Sorbe

Büyük bir heyecanla beklediğimiz yeni yıl gittikçe yaklaşıyor. Şimdiden hazırlıklar başladı bile. Evde yapılacak yılbaşı kutlamalarının olmazsa olmazı elbette tatlılar. Yeni yılı sevdiklerimizle birlikte karşılarken, değişik lezzetteki tatlılar da bize eşlik ediyor. Eşsiz dondurma çeşitlerini dondurma severlerle tanıştıran Cremeria Milano, yılbaşını sofralarını renklendirecek “Portakallı Sorbe” ile yeni yıl kutlamalarında da yerini alıyor.

 

Gerçek ev yapımı İtalyan dondurmacısı Cremeria Milano birbirinden lezzetli dondurma çeşitleriyle yılbaşı akşamında da hem misafirleriniz hem de sizler için hafif, lezzetli ve sağlıklı bir alternatif üretiyor. Hiçbir katkı maddesi içermeyen dondurma çeşitleri ile dikkat çeken Cremeria Milano şimdi de kış aylarının vazgeçilmez meyvelerini sorbe haline getirerek Türk halkının damak zevkine sunuyor.

1930’ların İtalya’sında uygulanan ve geleneksel ‘ev yapımı’ metotlarla dondurma üreten Cremeria Milano yılbaşı sofralarının klasiklerinden şerbetli ve kremalı tatlılardan sıkılanlar için 9 farklı sorbe alternatifi sunuyor. Sorbe, topunda yalnızca 70 kalori barındıran hafif bir tatlı olma özelliği ile de formuna dikkat eden hanımların ilk tercihi oluyor.

Dondurma keyfinize birbirinden leziz çeşitlerle cevap veren Cremeria Milano’da limonlu, çilekli, portakallı, frambuazlı, vişneli ve şeftalinin yanı sıra değişik tat arayanlar için ananaslı, kivili ve karpuzlu gibi farklı seçenekler de bulunuyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*