Yılmaz Morgül’ün özel mesajları ifşa edildi!

Share

Ses sanatçısı Onur Akay, meslektaşı Yılmaz Morgül’ün özel mesajlarının ifşa edildiğini iddia etti.

Geçtiğimiz günlerde kaslı vücudu ile gündeme gelen Yılmaz Morgül, şimdide Kick Boks şampiyonu milli sporcu Serdar Beyhatun’a attığı özel mesajlarla gündeme geldi.

Ses sanatçısı Onur Akay, meslektaşı Yılmaz Morgül’ün bir milli sporcuya attığı özel mesajlarının ifşa edildiğini duyurdu. Akay, “Yılmaz Morgül, Türkiye Kick Boks şampiyonu milli sporcu Serdar Beyhatun’a resmi Instagram adresinden özel mesajlar atmış. Beyhatun’da kendisine gelen mesajları 10 binden fazla takipçisi bulunan hesabının hikayeler bölümünde paylaşmış. Serdar Beyhatun’un bir takipçisinin bana attığı mesajlarda Morgül, önce kalpler göndermiş, sonra milli sporcu, “Bu ney şimdi” diye sorup şaşkınlığını belirtince, Morgül’de etkilendiğini, beğendiğini ve ilk kez birisine yazdığını dile getirip, “Tamam bu suçsa seni beğenmek, sana his olarak yakın bulmak özür dilerim” diyerek çok üzüldüğünü söylemiş.” dedi.

“PAYLAŞMANI DOĞRU BULMADIM”

Onur Akay şöyle devam etti:

“Yılmaz Morgül’ün kaslı vücuda olan ilgisini ‘YLMZMRGL’ albümünün kapağındaki bol kaburga kemikli ve fotoşoplu pozundan anlamıştık. Geçtiğimiz günlerde ise seneler önce verdiği poza benzeyen fotoğrafında karnını öyle bir içeri çekmiş ki, geçen 9 senede Yılmaz Morgül’ün vücudunda hiçbir değişiklik olmadığı görülüyordu. Sevgili Serdar, belki de Morgül senin çalışmalarından etkilenmiş ve senden dersler almak istiyordur. Sana gelen bu özel mesajı hemen paylaşmanı doğru bulmadım.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*