Yılmaz Vural’dan bomba açıklamalar

Yılmaz Vural'dan bomba açıklamalar
Share

Yılmaz Vural'dan bomba açıklamalar

 

Yılmaz Vural’dan bomba açıklamalar

Teknik Direktör Yılmaz Vural, Türkiye’de futbolun özerk olmadığını, siyasetin futbola karıştığını ve 3 Temmuz sürecinin kurgu olduğunu açıkladı.

“Bu işler neden siyasetsiz olmuyor? Milli Takım hocası açıklanmadan Başbakan ve Terim yemek yiyorlar önceden” diyen Yılmaz Vural, Başbakan Erdoğan’dan futbolu kendi haline bırakmasını istedi ve Türkiye’de futbolun özerk olmadığını söyledi

Geçen sezonu Elazığspor’un başında tamamladıktan sonra yollarını ayıran Yılmaz Vural, katıldığı TRT Spor’da yayınlanan Bire Bir programında birbirinden önemli açıklamalar yaptı.
Vural şunları söyledi:
“Fatih Terim, Şenol Güneş hangi antrönerleri yetiştirdi? Ben antrenör olacağım diye inşaatlarda çile çektim. Salak mıyım bana Fenerbahçe’yi, Milli Takım’ı verin diyorum? Verin arkadaşım bakın neler olacak. Türkiye’nin en çok maç yöneten hocasıyım. Halkın sevgilisiyim ama hiç beni düşünmüyorlar.”
“Futbolcular modern gladyatördür. Futbolcu biraz parlıyor hemen altına araba yanına sarışın bayan veriyorsunuz. Bu yanlış.”

YILMAZ VURAL: ŞİKE SÜRECİ KURGU… İZLE

YILMAZ VURAL BAŞBAKAN’A SESLENDİ… İZLE

YILMAZ VURAL: “MUSTAFA ÇULCU ŞİKE…” İZLE
“22 takım çalıştırdım. 2 takım dışında diğer takımların hepsini ben bıraktım. Bursaspor’a her gittiğim senelerde 16. aldım 5. bitirdim. Bursaspor, Türkiye’nin Milan’ı.”
“Başbakanım, halk Milli Takımın başına beni istiyor. Benim çalıştırdığım takımlarda taraftar sayısı artar. Küme düşsek bile iyi top oynarız. Milli Takımda yabancı teknik adam başarılı olamaz. Ben Türkçe anlaşamıyorum oyuncularla o nasıl anlaşacak ?”

“Devlet, 5 lira vergi borcu olanın boğazına yapışıyor. Milyonlarca lira vergi borcu olan kulüpler var. Neden ses çıkartmıyor?”
“3 Temmuz bir kurgu. Madem şikeyi araştıracaksın, geçmişe dönük tüm takımları kapsayarak araştır.”
“Fenerbahçe şike yapmış. Tek mi yaptı bunu? Diğerleri nerede arkadaş?”
“Birilerinin adamı olduğun zaman ter dökmene gerek yok. Bir şekilde yürütüyorlar seni.”
“Ulusoy dönemi ve özellikle Galatasaray’ın üst üste kazandığı şampiyonluklar araştırılmalı.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*