Yoga Academy Journal’ın 22. sayısı çıktı

Yoga Academy Journal'ın 22. sayısı çıktı

İle paylaş:


Dünyanın ilk ve tek gerçek Yoga dergisi Yoga Academy Journal, 22. Sayısıyla tüm doğal, sağlıklı, sportif, gizem dolu yaşam meraklılarıyla buluştu!

Yoga Academy Journal'ın 22. sayısı çıktı

DÜNYANIN İLK VE TEK GERÇEK YOGA DERGİSİ:  YOGA ACADEMY JOURNAL’ın 22. SAYISI ÇIKTI!!!

Dünyanın ilk ve tek gerçek Yoga dergisi Yoga Academy Journal, 22. Sayısıyla tüm doğal, sağlıklı, sportif, gizem dolu yaşam meraklılarıyla buluştu! Dergi 2011’den bu yana tam 7 yıldır Orijinal Yoga Sistemi tekniklerini; dünyanın en kadim ve benzersiz bilgilerini; insanlığın uzun ve farkındalıklı  yaşam sırlarını paylaşıyor.

Gerçek orijinal Yoga bilgilerini, çağlar boyu anlatıla gelen en yalın, kaynak haliyle sunan dergi; görselleri, pratik ve teorik anlatıları ile her yaştan meraklıya hitap ediyor. Yeni sayıda TELEPATİ MERKEZİ – MANAS ÇAKRA anlatılmış. Kadim Sanskrit dilinde Manas kelimesi zihin anlamına geliyor, Manas Çakra zihni etkileyen ve telepati yoluyla bilgi edinmeyi sağlayan enerji merkezi aynı zamanda. Hem pratik hem teorik bilgiler var. Meraklılarına duyurulur!

Çağdaş ve kadim bilgilerin örtüştüğü Yoga Academy Journal’ın içeriğinde doğal yaşam, sağlıklı beslenme, anti-aging, spor, varoluşun gizemleri, değişmek ve gelişmek isteyenler için her şey var: Enerjisel Beslenme, Yaşın Ne Olursa Olsun Cildin Gergin Olsun, Demirden Gelen Sağlık, Omurga ve Bel Fıtığı, Uluslararası Değişim Federasyonu (ULUDEF) Başkanı ile yaşam boyu sürekli uğradığımız değişimi lehimize çevirmenin yolları, Anne Bebek İletişimi ve Sağlığı İçin Yoga ve Evrenin Gizem Dolu İşleyişinden Sağlıklı Beslenmeye kadar kaçırılmayacak pek çok konu var.

Bu arada editörler uzman  Yoga eğitmenlerinden oluşuyor ve Orijinal Yoga Sistemi’den yola çıkarak aktardıkları bilgileri ilk ağızdan anlatıyorlar. Derginin danışmanlığını ise Yoga konusunda yayınlanmış 54 eşsiz eseri bulunan Uluslararası Yoga Federasyonu (UYF) Başkanı Akif Manaf yapıyor. 50 yılı aşan Yoga deneyimini, akıllarda yer edecek bilgelik ve çok sade, anlaşılır bir üslupla sunuyor..

Abonesi olup ömür boyu takip edebileceğiniz, yaşamınıza değer katacak bir dergi. ​www.yogaacademy.com.tr 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*