Yoga Akademi Ataşehir yenilendi!

Yoga Akademi Ataşehir yenilendi!

İle paylaş:


Yoga Academy Ataşehir merkezi; İstanbul Anadolu yakasının en hızlı büyüyen ve gelişen semti Ataşehir’de, 10 yıldır farklı adreslerde Yogaseverlerle buluşmuştur.

Yoga Akademi Ataşehir yenilendi!

Yoga Academy Ataşehir merkezi; İstanbul Anadolu yakasının en hızlı büyüyen ve gelişen semti Ataşehir’de, 10 yıldır farklı adreslerde Yogaseverlerle buluşmuştur. Çalışma hayatının yoğunluğundan, gündelik yaşamın tüketici tekdüzeliğinden Değişim/ Dönüşüm/ Gelişim’e yelken açan Ataşehir’li Yogaseverlerin talepleri doğrultusunda,  yeni Yoga Academy Ataşehir  2017 Aralık ayında daha merkezi bir konumda, daha geniş bir mekanda faaliyete geçmiştir. Doğu ve Batı Ataşehir‘i birbirine bağlayan köprüye yakın, ana cadde üzerinde bulunan  Yoga Academy Ataşehir‘e tüm ilçeden rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Yoga Academy Ataşehir tüm diğer Yoga Academy merkezleri gibi, öncelikle   insanların, sağlıklı yaşam sporu Yogadan faydalanmaları için koşulsuz hizmet amacıyla kurulmuştur. Ataşehir’in sürekli büyüyen, değişen şaşırtıcı şehir manzarasına hakim 2 salonu mevcuttur.

Ateşehir’deki merkezin programında başlıca çalışmalar; Orijinal Yoga Sistemi başlangıç ve orta seviye çalışmaları, Hamileler için Yoga, Anne+Bebek için Yoga, Çocuklar için Yoga,  Nefes Teknikleri ve Bioenerji Teknikleri çalışmaları olarak sunulmaktadır…. Orijinal Yoga Sisteminin bedensel/zihinsel mucizevi yararlarını ve  en önemlisi o “İçsel Huzuru” yaşayan üyeler, Yoga çalışmalarını tamamladıktan  sonra kendi evlerinin rahatlığını sunan geniş aydınlık mutfakta, bitki çayları eşliğinde yapılan sohbetlerde, karşılıklı deneyimlerini paylaşmakta, yeni dostluklar kurulmakta,  gündelik yaşamın telaşesinde karşılaşamayan eski dostlar buluşmaktadır.

Ayrıca yeni Yoga Academy Ataşehir merkezini işleten Yoga Antrenörleri, mekanın açılış hazırlıklarında, çok hoş deneyimler yaşadıklarını paylaşmaktalar: “Gördük ki bir Yoga Academy merkezi kurmak için sadece iki şey gerekiyor; Samimiyet ve İstek. Yola böyle çıkınca varoluşun akışında sürekli yardım geliyor. Yoga Academy bulunduğu semti aynı bir evin ocağı gibi ısıtıyor, can veriyor. Her kentte, her semtte Yoga ateşi ile bulunduğu yere ışık saçan, ısıtan, sağlıklı yaşam desteği, en kadim spor Orijinal Yoga Sistemi’ni sunan Yoga Academy merkezleri açılabilir…”

“Sağlığımıza zaman ayırmazsak muhakkak ki hastalıklarımızı iyileştirmeye zaman ayırmak zorunda kalacağız!…” diyen Yoga Antrenörleri, vakit kaybetmeden herkesi Orijinal Yoga Sistemi uygulamaya davet ediyor, bekliyor.

YA Ataşehir İletişim: 0533 633 95 04 – 0533 634 92 16

 

YOGA ACADEMY HALKLA İLİŞKİLER

ULUSLARARASI YOGA FEDERASYONU (UYF)

0532 284 17 90

www.yogaacademy.com.tr     

www.uluslararasiyogafederasyonu.com

 

“ Ekonomidünya” sitesi basın sponsorluğumuzu yapmaktadır.

www.ekonomidunya.com  – ekonomidunya@gmail.com

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*