Yoga matları LÖSEV için serildi

Share

Yıllardır gerçekleştirdiği kansere karşı farkındalık çalışmaları ile Türkiye’nin önde gelen Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan LÖSEV – Lösemili Çocuklar Sağlık Ve Eğitim Vakfı hafta sonu onlarca gönüllüsü ile yoga etkinliğinde buluştu.

Maçka Parkında gerçekleşen yoga etkinliğine onlarca LÖSEV gönüllüsü katıldı. Park sakinlerinin de ilgi ile izlediği etkinlikte ortak mesaj, “Kanserden korunmak için harekete geç!” oldu.

LÖSEV Marmara Koordinatörü Zuhal Ön yaptığı açıklamada, “Ülkemizde her geçen yıl artan kanser vakaları ile karşı karşıyayız. Sağlıklı yaşam ve spor yapmanın kanserle mücadelede büyük öneme sahip olduğunu her zaman dile getiriyoruz. Bugün onlarca gönüllümüz ile yoga yaparak kansere dikkat çektik” diye konuştu.

Etkinliğe arpa çalarak eşlik eden LÖSEV GÖnüllüsü Tilbe S. ise “LÖSEV çalışmalarını her zaman takip ettiğim önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından biri. Yoga sayesinde bugün hem güzel havanın tadını çıkardık, hem de kansere dikkat çektik. Bu tür aktivist çalışmalar ile her zaman LÖSEV’in yanında olacağız” dedi.

LÖSEV GÖNÜLLÜLERİ, KANSERE DUR DEMEK İÇİN

İSTANBUL MARATONUNDA DA KOŞACAK!

Kasım ayında geçekleşecek olan İstanbul Maratonunda da “Koşar Adım LÖSEV” gönüllüleri ile yerlerini alacaklarını dile getiren LÖSEV yetkilileri sporu seven herkesi maratonda LÖSEV ile koşmaya davet etti. Siz de lösemili çocuklara umut olmak isterseniz Koşar Adım LÖSEV  https://www.losev.org.tr/ozelgun/KosarAdim/Index internet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*